O nas

„Było nas trzech. W każdym z nas inna krew. Ale jeden przyświecał nam cel[…]”. Wiadomo, mieć u stóp cały świat.  Właśnie dlatego staramy się być ‚perfect’!

Ponad dziesięć lat przepracowaliśmy w branżach druku wielkoformatowego i budowy stoisk targowych. Przygotowanie plików, wiedza o mediach do druku, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych zleceń i wydruki po świt…

Exad Pro to nasza odpowiedź na potrzeby firm targowych. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie grafiki targowej, druk na foliach, druk na tkaninach, wykonywanie elementów 3d, plotowanie folii, wyklejanie szyb, cięcie grafiki po obrysach. Zapewniamy pomoc w przygotowaniu plików, służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie montażu i znalezieniem najlepszych rozwiązań.

Jesteśmy także otwarci na współpracę z agencjami reklamowymi, instytucjami i firmami potrzebującymi obsługi dobrej drukarni wielkoformatowej.

Staramy się być elastyczni, nie jesteśmy i nie chcemy działać jak „korporacja”. Bez problemu dodzwonisz się do nas po godzinie szesnastej, czy w sobotę. Jeśli chcesz się przekonać – zapraszamy na kawę; albo sparing w ping-ponga!

POTENCJALNE REFERENCJE

Referencje od Klientów, którzy teoretycznie mogliby skorzystać z naszych usług.

Odwiedź nas na Facebook ! 

I nie zapomnij polubić !