Crème de la crème

produkcja reklamowa | po naszemu

Wjechały opakowania!

Opakowanie sprzedaje produkt. Przyciąga uwagę Klienta. Dlatego musi być niepowtarzalne. Czemu, dodatkowo, niemiałoby stanowić gadżetu, który będzie „wabikiem”? Trochę nad tym pomyśleliśmy, przypomniały nam się czasy sklejania kartonowych modeli. Nowoczesne pojazdy i takie, które wspominamy z sentymentem. Takie, których nie widać już ich na naszych drogach. Wzięliśmy się do roboty i mamy następujące efekty.

Opakowania tekturowe w kształcie pojazdów.

Seria naszych kartoników „Pojazdy” najwięcej radości sprawi, raczej, facetom… no i dzieciakom. Gdy sprawdzi się w roli atrakcyjnego opakowania, w którym właściwy prezent zostanie wręczony, prawie na pewno pudełko stanie się zabawką, skrytką na skarby lub różne „przydasie”. Jesteśmy też pewni, że w niektórych przypadkach, taki tekturowy autobus, przywoła różne wspomnienia i anegdotyczne historyjki. A przecież nie musimy ograniczać się w tych wzorach!

Pudełka kartonowe autobusy miejskie.
Opakowanie kartonowe autobus miejski Jelcz 110
Ciężarówka wojskowa Jelcz Bartek - opakowanie kartonowe.
Opakowanie kartonowe ciężarówka wojskowa

Klienci z ciekawością będą przyglądać się tak zapakowanemu targowemu gift’owi – np.: dostawczakowi pełnemu cukierków.. Nadruk firmowego logo na takim pudełku będzie przyciągał wzrok. Spodnia część może zostać śmiało zagospodarowana na druk treści informacyjnych czy reklamowych.

Potencjał jest olbrzymi. Możemy wykonać ciągnik siodłowy, lub naczepę – czy widzicie taką reklamę firmy transportowej lub produkującej naczepy? Może jakiś sprzęt rolniczy? Czemu nie kamper dla wypożyczalni? Pojazdy służb – policji, pogotowia, czy pięknego wozu strażackiego, ale kolegi obchodzącego jakiś jubileusz, albo przechodzącego na zasłużoną emeryturę. Firmowy prezent, w niekonwencjonalnym pudełku, takim odnoszącym się bezpośrednio do świadczonych usług lub z przymrużeniem oka. Ok, powiedzmy sobie wprost – to nie muszą być tylko pojazdy – ale inne pomysły „sprzedamy” w kolejnych wpisach.

Pudełko tekturowe w kształcie auta dostawczego.
Opakowanie kartonowe w kształcie ciężarówki wojskowej Jelcz.

Produkujemy opakowania w małych nakładach – od jednej do kilkuset sztuk. Z tektur o różnej gramaturze i fali. Małe i duże. Kartoniki z tektury, ekologiczne i ładne w swojej prostocie, ale także z ciekawym nadrukiem, okienkami, itp. Standardowe, dostępne w katalogu FEFCO, ale także opracowane przez nas. Zrobimy jedną sztukę na 50 urodziny wujka oraz tyle ile będzie potrzeba, aby sprostać zamówieniu kreatywnym z działu marketingowego lub agencji reklamowej.

Karton - opakowanie w kształcie autobusu Jelcz 110

Jedno, co jest pewne, to to, że pomysł na takie opakowanie, nie będzie „pudłem”! 😉

Wjechały opakowania!

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin